Próba rekonstrukcji.Rok 2011

Próbowałem sobie przypomnieć spotkania na których byłem w roku 2011 przed 1 sierpnia,więc dniem w którym przyszło mi namyśl,by prowadzić bloga.Spis,tak jak i następne próby rekonstrukcji może być niepełny.Ale jeśli z danego spotkania mam bilet,bądź coś mi zostało w głowie to o tym napomknę.

2011:
26 marca Ruch Zdzieszowice-Polonia Nowy Tomyśl 4:1zdzieszowice-nowy tomysl
2 kwietnia Polonia Głubczyce-GKS Grodków 4:0glubczyce

9 kwietnia Rafako Racibórz-Czarni Gorzyce 0:2
20 kwietnia Unia Racibórz-Przyszłość Rogów 1:3 finał PPunia-rogow
23 kwietnia Unia Racibórz-Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:2
3 maja KP Unia Racibórz -MRKS Czechowice-Dziedzice 3:2
6 maja Piast Gliwice-Bogdanka Łęczna 0:4piast-bogdanka
22 maja Płonia Racibórz-LKS Zabełków 2:0 (1:0)
25 maja Piast Gliwice-Ruch Radzionków 0:1
4 czerwca Unia Racibórz-Naprzód Rydułtowy 6:1unia-rydułtowy
12 czerwca KS Cisowa-LZS Łąki Kozielskie 2:1
18 czerwca Rafako Racibórz – Płomień Połomia 2:1
19 czerwca Płonia Racibórz-Sparta Babice 5:2
23 czerwca LKS Górki Śląskie-LKS Tworków
20 lipca Rozwój II Katowice-Górnik Wałbrzych 5:2  PP
23 lipca Energetyk ROW Rybnik-Chojniczanka Chojnice 1:4,II liga zachodnia
30 lipca Beskid Skoczów-Tempo Puńców 3:2,PP-Skoczów

—————————————————————————————-
6 sierpnia Zagłębie Sosnowiec-Calisia Kalisz 1:2,II liga zachodnia
13 sierpnia Morcinek Kaczyce-Koszarawa Żywiec 2:1,V liga-Bielsko-Biała
13 sierpnia LKS 99 Pruchna-Lutnia Zamarski 3:0,klasa A Skoczów
14 sierpnia Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Pogórze 3:3,klasa A Skoczów
15 sierpnia Cukrownik Chybie-Morcinek Kaczyce 2:5,V liga Bielsko-Biała
20 sierpnia Iskra Pszczyna-Unia Racibórz 6:0,IV liga śląska grupa 2
21 sierpnia Rekord Bielsko-Biała-MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1,IV liga śląska grupa 2
24 sierpnia MKS Kluczbork-Czarni Żagań 1:1,II liga zachodnia
27 sierpnia Ruch Zdzieszowice-Elana Toruń 1:0,II liga zachodnia
28 sierpnia Unia Krapkowice-LKS Rusocin 1:1,V liga opolska grupa II
31 sierpnia FK Mikulovice-FK Teplice 0:4,Puchar Czech
3 września Stal Brzeg-Skalnik Gracze 1:2,IV liga opolska
4 września KS Sławięcice-Polonia Pogórze 1:2,klasa A Opole III
6 września MRKS Czechowice-Dziedzice-KS Wisła 2:0,IV liga śląska grupa 2
7 września Ocice Racibórz-Rafako Racibórz 2:0,PP-Racibórz
10 września Chemik Kędzierzyn-Koźle-Orzeł Olszanka 3:1,V liga opolska grupa II
11 września Naprzód Rydułtowy-Unia Racibórz 3:2,IV liga śląska grupa 2
11 września Ocice Racibórz-Unia Turza Śląska 3:1,klasa A Racibórz
14 września Ocice Racibórz-LKS Krzyżanowice 1:4,PP-Racibórz
15 września KS Krasiejów-Piomar Przywory Opolskie 2:1,V liga opolska grupa I
17 września Olimpia Lewin Brzeski-OKS Olesno 3:4,IV liga opolska
18 września Silesius Kotórz Mały-Orzeł Dzierżysław 0:2,IV liga opolska
24 września Slavia Ruda Śląska-Górnik 09 Mysłowice 2:1,IV liga śląska grupa I
24 września Śląsk Świętochłowice-Concordia Knurów 0:3,V liga Katowice grupa I
25 września KS Wielopole-Olza Godów 0:0,klasa A Rybnik
27 września Stal Kuźnia Raciborska-LKS Nędza 3:0,PP-Racibórz
28 września LKS Krzyżanowice-Unia Racibórz 1:2,PP-Racibórz
1 października Unia Racibórz-Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:3,IV liga śląska grupa 2
2 października LKS Brzezie-Naprzód Borucin 1:1,klasa B Racibórz
4 października AKS Mikołów-AKS Wyzwolenie Chorzów 2:0,PP-Katowice
8 października Rymer Rybnik-Czarni Gorzyce 4:3,V liga Katowice,grupa III
9 października Płonia Racibórz-Strzelec Rzuchów 1:1,klasa B Racibórz
12 października Energetyk ROW Rybnik-Górnik Wałbrzych 2:0,II liga zachodnia
15 października Czarni Sosnowiec-Pilica Koniecpol 1:0,IV liga śląska grupa I
16 października Ruch Stanowice-Polonia II Marklowice 1:6,klasa B Rybnik
22 października MKS Gogolin-Unia Głuchołazy 3:1,V liga opolska grupa 2
23 października Górnik Czerwionka-Polonia Łaziska Rybnickie 1:2,klasa A Rybnik
29 października Górnik Pszów-LKS Krzyżanowice 0:1,V liga Katowice III
29 października Naprzód Krzyżkowice-Czarni Nowa Wieś 3:1,klasa A Racibórz
5 listopada Rafako Racibórz-Silesia Lubomia 0:1,V liga Katowice grupa III
6 listopada LKS Brzezie-LKS 07 Markowice 1:1,klasa B Racibórz
6 listopada Płonia Racibórz-LKS Studzienna 1:3,klasa B Racibórz
11 listopada LKS 07 Markowice-LKS Bieńkowice 2:5,klasa B Racibórz
12 listopada Unia Tułowice-Burza Lipki 2:2,V liga opolska grupa II
13 listopada LZS Mechnice-Unia Murów 0:1,V liga opolska grupa II

Wiosną 2011 dysponowałem również karnetem wstępu na meczu piłkarek RTP Unia Racibórz.Możliwe więc,że byłem na którychś z tych spotkań.

unia11rtp22

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s