Próba rekonstrukcji.Rok 2008.

2008:
LKS Bełk-ROW Rybnik 1:2 8.3.2008
Odra Wodzisław Śląski-GKS Bełchatów 1:0 14.3.2008

KP Kamień-Olza Godów 1:1 30.3.2008
Energetyk ROW Rybnik-Unia Racibórz 2:1  23.4.2008

LKS Gorki Sl. – LKS Start Pietrowice Wlk. 1:2 27.04.08
Energetyk ROW Rybnik-Start Mszana 4:2 30.4.2008

Górnik Czerwionka-Czarni Przegędza 0:1 1.5.2008gornikczerwionka

10.5.2008 Unia Racibórz – Polonia Marklowice 0-3
Orzeł Mokre (Mikołów)-Śląsk Świętochłowice 4:2 11.5.2008orzelmokre
Polonia Marklowice-Start Mszana 3:0 17.05.2008marklowice85

22.05.2008 Płonia Racibórz – Rafako Racibórz 1:6 (0:2)
Rymer Rybnik-Górnik Pszów 0:3 7.6.2008rymergornikpszow2008

14.6.2008 Rymer Rybnik-Naprzód Syrynia 3:0

15.06.2008 Płonia Racibórz-Płomień Siedliska 3:3
TJ Haj ve Slezsku-SFC Opava (Puchar Czech) 2:4 5.8.2008hajveslezsku
Victoria Cisek-OKS Olesno 4:1 9.8.2008

cisek

 

10.08.2008 Strzelec Rzuchów-Gosław Jedłownik 0-4 (0-1)

Unia Racibórz-Grunwald Ruda Śląska 0:1 16.8.2008unia-grunwald
FC Vitkovice-Zenit Caslav 1:3 22.8.2008

Start Bogdanowice-Start Namysłów 6:3 31.8.2008bogdanowice

vitkovice
Czarni Gorzyce-Silesia Lubomia 6:0 24.8.2008gorzyce
Start Mszana-Plomień Połomia 1:0 17.8.2008mszana
GKS II Jastrzębie-Unia Racibórz 4:0 20.8.2008Jastzebie
Unia Racibórz-Polonia Marklowice 0:2 3.9.2008unia-poloniamarklowice
LKS Cyprzanów-Naprzód Zawada 1:3 10.9.2008
LKS Cyprzanów-LKS Pawłów 1:1 14.09.2008cyprzanów
Unia Racibórz-GTS Bojszowy 2:2 13.9.2008unia-gts bojszowy

LKS Studzienna- KSPietraszyn 0-1 (20.09.08)lks_studziennas
GKS Tychy-Unia Janikowo 0:0 18.10.2008tychyjanikowo

 

19.10.2008 LKS Jankowice – LKS Cyprzanów 1:2 (1:1)

Płomień Czuchów-Polonia II Marklowice 6:0 25.10.2008 czuchow
Odra Wodzisław Śląski-Górnik Zabrze 9.11.2008

Advertisements

Rok 2006.Próba rekonstrukcji.

2006:

Płonia Racibórz 2-6 LKS Bogunice 9 kwietnia 2006

Rafako Racibórz 2-2 Unia Turza Śląska 19 kwietnia 2006

Płonia Racibórz 1-1 LKS Gamów 23 kwietnia 2006

MKS 05 Krzanowice-Czarni Nowa Wieś 1:1 3.6.2006

Unia Racibórz-Silesia Lubomia 3:3 12.8.2006
Płonia Racibórz-RAFAKO Racibórz 2:1 13.8.2006
Naprzód Syrynia-Unia Racibórz 3:3 15.8.2006syrynianaprzod

Unia Racibórz-Górnik Pszów 3:1 19.8.2006
Naprzód Zawada-Unia Racibórz 3:2 27.8.2006Zdjęcie(95)
KS Kuźnia Raciborska-Unia Racibórz 3:4 po dogrywce 6.9.2006 PP

Płonia Racibórz-LKS Bogunice 3:3 10.9.2006
Jedność Jejkowice-Unia Racibórz 23.9.2006jejkowice
Unia Racibórz-LKS Tworków 7:1 30.9.2006
MKS Krzanowice – LKS Krzyżanowice 0:1 07.10.06
Płomień Połomia-Unia Racibórz 1:0 8.10.2006polomia
Unia Racibórz-Płomień Ochojec (Rybnik) 6:3 22.10.2006
Unia Racibórz-LKS Krzyżanowice 2:1 11.11.2006

Wiosną 2006 dysponowałem karnetem,więc z pewnością gościłem na większości z poniższych spotkań.

unia06w

8.4.2006 Unia Racibórz 2-0 AKS Mikołów
15.4.2006 Unia Racibórz 2-2 Przyszłość Rogów
26.4.2006 Unia Racibórz 0-3 Energetyk ROW Rybnik
29.4.2006 Unia Racibórz 1-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)
3.5.2006 Unia Racibórz 0-2 Beskid Skoczów
13.5.2006 Unia Racibórz 1-2 Odra II Wodzisław Śląski
31.5.2006 Unia Racibórz 1-1 Polonia Łaziska Górne
7.06.2006 Unia Racibórz 0-1 Pasjonat Dankowice

Próba rekonstrukcji.Rok 2007.

2007:

Odra Wodzisław-Cracovia Kraków 0:1 10.3.2007

Płonia Racibórz 1-2 Sparta Babice 1 kwietnia 2007
Zryw Rudnik-Gosław II Jedłownik 6:2  7.4.2007

Górnik Pszów-Unia Racibórz 0:2 14.4.2007
Rymer Rybnik-Unia Racibórz 0:2 28.4.2007,boisko boczne stadionu miejskiego w Rybniku

Zdjęcie(199)

Silesia Lubomia – LKS Krzyżanowice 3:4 29.04.07

LKS Cyprzanów 1-3 LKS Zabełków 13 maja 2007

Buk Rudy Wielkie – Strzelec Rzuchów 1:4 20.5.2007
LKS Tworków-Unia Racibórz 2:4 27.5.2007tworkowI

Odra Nieboczowy – LKS Górki Śląskie 1:3 3.06.2007

RTP Unia Racibórz-Sparta Lubliniec 3:0 (w Rudach Wielkich) 6.6.2007

LKS 07 Markowice-Płomień Siedliska 0:2 7.6.2007 (boisko Łężczok)markowice

KS Kornowac-LKS Adamowice 6:0 (2:0) 10.6.2007
LKS Zabełków-Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 17.6.2007
Naprzód Czyżowice-Unia Racibórz 2:2 23.6.2007czyzowice
FC MSA Dolni Benesov-FC Vitkovice 28.07.2007benesov-vitkoviceBeneszow

Unia Turza Śląska-Odra Nieboczowy 2:3 12.8.2007
Przyszłość Rogów-Unia Janikowo 1:2 29.08.07

Płomień Kobyla-LKS Gamów 3:3 2.09.2007

LKS Samborowice – Odra Nieboczowy 9:2  30.09.2007

LKS Raszczyce – LKS Brzezie 0:2 21.10.2007raszczycelks
Rozwój Katowice-Lechia Zielona Góra 2:1 3.11.2007rozowjkatowice

MK Górnik Katowice-Sarmacja Będzin 1:2 10.11.2007

Wiosną i jesienią 2007 roku dysponowałem karnetami na spotkania Unii Racibórz.Z pewnością byłem na większości poniższych spotkań.

unia07w2unia07w

7.4.2007 Unia Racibórz 2-0 Naprzód Syrynia
22.4.2007 Unia Racibórz 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
5.5.2007 Unia Racibórz 5-0 MKS 05 Krzanowice
19.5.2007 Unia Racibórz 1-1 Jedność Jejkowice
2.6.2007 Unia Racibórz 4-2 Płomień Połomia
7.6.2007 Unia Racibórz 1-2 LKS 1908 Nędza
16.6.2007 Unia Racibórz 0-0 Czarni Gorzyce
11.8.2007 Unia Racibórz 0-3 Skałka Żabnica
18.8.2007 Unia Racibórz 2-1 Polonia Łaziska Górne
31.8.2007 Unia Racibórz 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
9.9.2007 Unia Racibórz 0-7 Energetyk ROW Rybnik
22.9.2007 Unia Racibórz 1-2 Grunwald Ruda Śląska
29.9.2007 Unia Racibórz 4-1 Start Mszana
13.10.2007 Unia Racibórz 4-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
27.10.2007 Unia Racibórz 1-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)

26.9.2007 Ocice Racibórz 0-9 Unia Racibórz

Próba rekonstrukcji.Rok 2009.

2009:
Górnik Pszów-Unia Racibórz w Krzyżkowicach 1:0 PP 1.4.2009

LKS Chałupki-KS 1905 Krzanowice 1:1 4.4.2009chalupki
LKS Lyski-Rafako Racibórz 0:5 5.4.2009

Górnik Pszów-Zapora Porąbka 1:2 11.4.2009 (Wielka Sobota)

Unia Racibórz-GKS II Jastrzębie 1:0 22.4.2009

MKS 32 Radziejów (Rybnik)-LKS Baranowice 1:3 (0:0) 25.4.2009 Chwałowiceradziejow

Silesia Lubomia-LKS Nędza 1:2 (PP) 28.4.2009

LKS Pstrążna-LKS Zabełków 2:1 29.4.2009 w Czernicy

Unia Racibórz-LKS Czaniec 1.5.2009
Unia Racibórz-Rymer Rybnik 6:0 16.5.2009unia-rymer

Polonia Łaziska Górne-Rekord Bielsko-Biała 23.5.2009laziska gorne
KS Szczerbice-Płomień Czuchów 4:2 24.05.2009szczerbiceks

LKS 07 Markowice–Płonia Racibórz 3:2 7.6.2009
Polonia Marklowice-GTS Bojszowy 1:2 13.06.2009marklowice87
Banik Ostrava-FK Pribram 2:1 25.7.2009

banik
SFC Opava-FC  GRAFFIN Vlasim 2:1 1.8.2009opava

 

KS Szczerbice-Start Mszana 3:6 po dogrywce (2:2 po 90 min.,1:2) 2.8.2009

MFK Karvina-FC Hradec Kralove 0:1 9.8.2009karwina

Start Bogdanowice-Orzeł Babienica/Psary 1:2 23.8.2009  Kietrz

Wypoczynek Buków-LKS Ruda Kozielska 2:1 29.8.2009
Czarni Nowa Wieś-Stal Kuźnia Raciborska 2:1 19.09.2009

LKS Ruda Kozielska-Odra Nieboczowy 3:0 20.09.2009
KS Żory-Unia Rędziny 1:1 26.09.2009

zory
Stal Tłustomosty-Tramp Baborów 3:2 27.9.2009
RTP Unia Racibórz – SV Neulengbach (K) 30.09.2009neulengbach
LKS Owsiszcze-LKS Adamowice 2:1 17.10.2009owsiszcze

LKS Gamów 4:2 LKS Lyski 18.10.2009
Zryw Wysoka-Oderka Opole 0:3 25.10.2009 w Kietrzuzrywwysoka
Rolnik Urbanowice-Fortuna Głogówek 1:4 15.11.2009rolnikurbanowice

Sokół Boguchwałów-Polonia Głubczyce 1:4 21.11.2009boguchwalow
Orzeł Dzierżysław-Włókniarz Kietrz 2:1 22.11.2009dzierzyslaw

Próba rekonstrukcji.Rok 2010

2010:
Piast Gliwice-GKS Bełchatów 1:2 7.3.2010

piast-belchatow
Piast Gliwice-Polonia Bytom 1:0 21.3.2010piast-poloniabytom
Ruch Zdzieszowice-Start Namysłów 2:1 27.3.2010zdzieszowiceee
Unia Racibórz-Gwarek Ornontowice 1:2 3.4.2010
Pniówek Pawłowice Śląskie-Skalnik Gracze 0:0 7.4.2010pniowek2
Sokol Šilheřovice- FK Velké Hoštice 18.4.2010silherovice
Unia Racibórz-KS Żory 1:2 20.4.2010

Naprzód Ujazd Niezdrowice-Czarni Otmuchów 21.4.2010

Zryw Rudnik – LKS Grzegorzowice 3:2 1.5.2010
Polonia Marklowice-Unia Racibórz 3:2 15.05.2010marklowice88
Unia Racibórz-Unia Rędziny 2:4 29.5.2010unia-redziny
TJ Sokol Kobeřice- FK Jakartovice 30.5.2010

FC Hlučín-AC Dukla Praga 2:2 5.6.2010

hlucin
KS 1905 Krzanowice-Buk Rudy Wielkie 1:2 16.6.2010krzanowice
LKS Pstrążna – LKS Gamów 2:5 23.6.2010

Polska-Bośnia i Hercegowina (kobiety) 1:0 24.6.2010polska-bosnia

Olza Godów-Forteca Świerklany 1:3 26.6.2010godow
Piast Raków-Górnik Babice 1:3 30.6.2010
Ruch Zdzieszowice-Bałtyk Gdynia 2:3 31.7.2010zdzieszowice-baltykgdynia
Polonia Łaziska Rybnickie-LKS Rój 2:2 8.8.2010laziskaryb
LZS Walce-LZS Kałków 3:0 14.8.2010
Orzeł Branice-Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:3  21.8.2010branice

LZS Lisięcice-Sokół Boguchwałów 0:3 22.8.2010lisiecice
Unia Racibórz-MKS Odra II Wodzisław Śląski 0:1 24.8.2010unia-odraII
Forteca Świerklany-Naprzód 32 Syrynia 4:1 29.8.2010forteca
Naprzód Rydułtowy-MRKS Czechowice 1:2 4.9.2010rydultowy 2010
Rafako Racibórz –  Naprzód Czyżowice 1:0 11.9.2010

18.9.2010 LKS Studzienna-LKS Dzimierz 1:2
Rafako Racibórz – Start Pietrowice Wielkie 3:2 21.9.2010
RTP Unia Racibórz-Brøndby Kopenhaga 1:2 22.9.2010unialm
Piast Gliwice-Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 10.10.2010piast-podbeskidzie
Rafako Racibórz – Przyszłość Rogów 1:2 PP 14.11.2010
Piast Gliwice-Termalica Nieciecza 3:1 19.11.2010piast-nieciecza

W Głogówku,czyli w Gorzyczkach

LKS Strzelec RB Gorzyczki Głogówek-Stowarzyszenie GTW Gliwice 28:3 (14:1)
Ekstraliga futsalu kobiet grupa II
widzów:25
cena biletu:ponoć 5 zł

Choć tydzień temu inaugurowałem wyjazdy sportowo-halowe w tym roku,a w Raciborzu swe domowe spotkanie rozgrywali siatkarze to nie potrafiłem usiedzieć.Elementem zachęcającym do wyprawy była możliwość podziwiania meczu kobiecej ekstraligi futsalu.Wielu tu zerkających złapie się pewnie za głowę,że takie rozgrywki funkcjonują.Funkcjonują w dwóch grupach nawet.Czy będzie dwóch mistrzów-nie wiem.Wiem tylko,że panie średnią wagę przywiązują do dyscypliny taktycznej i cieszą się ofensywną grą.Wystarczy spojrzeć na wyniki.Pomyślałem o tej opcji,gdy zobaczyłem dogodne połączenia autobusowe (zaskakujące,gdyż do tej pory futsalistki rywalizowały zazwyczaj w niedzielę).Dobrze jednak,że połączyłem mecz o stawkę ze spotkaniem towarzyskim.I w tercecie dotarliśmy do hali w Gorzyczkach.Ale o tym później.Najsampierw o bardzo interesującej nazwie zespołu z…no właśnie skąd?Do tej pory piłkarki z Głogówka (właściwie Biedrzychowic-na trawie gra Rolnik Biedrzychowice) występowały na hali w Głogówku.Gdy rozpoczął się sezon trafiłem na sensacyjny news,że nastąpiła fuzja (?) (chyba nie z sekcją męską…) i w Gorzyczkach poza II ligą męskiego futsalu można podziwiać ekstraligę żeńską.Dobrze że nie wybrałem się do Gorzyczek autobusem bowiem…Na halę przyjechaliśmy spóźnieni (choć nie jechaliśmy z Głogówka) tymczasem…cisza.Organizatorzy powiadomili nas,że mecz rozpocznie się o 17:00,bowiem piłkarki pomyliły drogę czy coś takiego.Trzy kwadranse postanowiliśmy zatem spędzić nie na hali,a w Uchylsku gdzie się zastołowaliśmy.Jeszcze tam w życiu nie byłem,więc bonus!Za drugim razem się nie spóźniliśmy.Co ciekawe przy wejściu na trybunę było stanowisko kasjera z biletami,ale…nie było kasjera i nikt nas nie gonił.Pewnie bym się o bilet upomniał ale dostrzegłem,że piłkarki wprawdzie z Głogówka ale bilety jak najbardziej z Gorzyczek…Piłkarki w większości z Głogówka,ale w kadrze można odnotować także obecność Darii Kasperskiej,która w barwach Unii Racibórz (i nie tylko) poznała smak ekstraligi trawiastej.Dziewczęta z Gliwic przyjechały w pięcioosobowym składzie.Patrząc na ich poprzednie dokonania i brak zmienniczek wiadomym stały się kosmiczne rozmiary zwycięstwa.Było blisko trzydziestu trafień,ale chwała przyjezdnym za walkę i zdobyte bramki które oklaskiwała miejscowa publika.Przez czterdzieści minut sędziowie zagwizdali tylko dwa przewinienia,co w męskim wydaniu byłoby chyba nierealne.Wrażenia z nieco szalonej eskapady jak najbardziej pozytywne.Nawet pięć setów w Raciborzu nie usatysfakcjonowałoby mnie bardziej…Choć w nadchodzący weekend raczej zadowolę się ofertą Areny RAFAKO…

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Próba rekonstrukcji.Rok 2011

Próbowałem sobie przypomnieć spotkania na których byłem w roku 2011 przed 1 sierpnia,więc dniem w którym przyszło mi namyśl,by prowadzić bloga.Spis,tak jak i następne próby rekonstrukcji może być niepełny.Ale jeśli z danego spotkania mam bilet,bądź coś mi zostało w głowie to o tym napomknę.

2011:
26 marca Ruch Zdzieszowice-Polonia Nowy Tomyśl 4:1zdzieszowice-nowy tomysl
2 kwietnia Polonia Głubczyce-GKS Grodków 4:0glubczyce

9 kwietnia Rafako Racibórz-Czarni Gorzyce 0:2
20 kwietnia Unia Racibórz-Przyszłość Rogów 1:3 finał PPunia-rogow
23 kwietnia Unia Racibórz-Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:2
3 maja KP Unia Racibórz -MRKS Czechowice-Dziedzice 3:2
6 maja Piast Gliwice-Bogdanka Łęczna 0:4piast-bogdanka
22 maja Płonia Racibórz-LKS Zabełków 2:0 (1:0)
25 maja Piast Gliwice-Ruch Radzionków 0:1
4 czerwca Unia Racibórz-Naprzód Rydułtowy 6:1unia-rydułtowy
12 czerwca KS Cisowa-LZS Łąki Kozielskie 2:1
18 czerwca Rafako Racibórz – Płomień Połomia 2:1
19 czerwca Płonia Racibórz-Sparta Babice 5:2
23 czerwca LKS Górki Śląskie-LKS Tworków
20 lipca Rozwój II Katowice-Górnik Wałbrzych 5:2  PP
23 lipca Energetyk ROW Rybnik-Chojniczanka Chojnice 1:4,II liga zachodnia
30 lipca Beskid Skoczów-Tempo Puńców 3:2,PP-Skoczów

—————————————————————————————-
6 sierpnia Zagłębie Sosnowiec-Calisia Kalisz 1:2,II liga zachodnia
13 sierpnia Morcinek Kaczyce-Koszarawa Żywiec 2:1,V liga-Bielsko-Biała
13 sierpnia LKS 99 Pruchna-Lutnia Zamarski 3:0,klasa A Skoczów
14 sierpnia Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Pogórze 3:3,klasa A Skoczów
15 sierpnia Cukrownik Chybie-Morcinek Kaczyce 2:5,V liga Bielsko-Biała
20 sierpnia Iskra Pszczyna-Unia Racibórz 6:0,IV liga śląska grupa 2
21 sierpnia Rekord Bielsko-Biała-MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1,IV liga śląska grupa 2
24 sierpnia MKS Kluczbork-Czarni Żagań 1:1,II liga zachodnia
27 sierpnia Ruch Zdzieszowice-Elana Toruń 1:0,II liga zachodnia
28 sierpnia Unia Krapkowice-LKS Rusocin 1:1,V liga opolska grupa II
31 sierpnia FK Mikulovice-FK Teplice 0:4,Puchar Czech
3 września Stal Brzeg-Skalnik Gracze 1:2,IV liga opolska
4 września KS Sławięcice-Polonia Pogórze 1:2,klasa A Opole III
6 września MRKS Czechowice-Dziedzice-KS Wisła 2:0,IV liga śląska grupa 2
7 września Ocice Racibórz-Rafako Racibórz 2:0,PP-Racibórz
10 września Chemik Kędzierzyn-Koźle-Orzeł Olszanka 3:1,V liga opolska grupa II
11 września Naprzód Rydułtowy-Unia Racibórz 3:2,IV liga śląska grupa 2
11 września Ocice Racibórz-Unia Turza Śląska 3:1,klasa A Racibórz
14 września Ocice Racibórz-LKS Krzyżanowice 1:4,PP-Racibórz
15 września KS Krasiejów-Piomar Przywory Opolskie 2:1,V liga opolska grupa I
17 września Olimpia Lewin Brzeski-OKS Olesno 3:4,IV liga opolska
18 września Silesius Kotórz Mały-Orzeł Dzierżysław 0:2,IV liga opolska
24 września Slavia Ruda Śląska-Górnik 09 Mysłowice 2:1,IV liga śląska grupa I
24 września Śląsk Świętochłowice-Concordia Knurów 0:3,V liga Katowice grupa I
25 września KS Wielopole-Olza Godów 0:0,klasa A Rybnik
27 września Stal Kuźnia Raciborska-LKS Nędza 3:0,PP-Racibórz
28 września LKS Krzyżanowice-Unia Racibórz 1:2,PP-Racibórz
1 października Unia Racibórz-Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:3,IV liga śląska grupa 2
2 października LKS Brzezie-Naprzód Borucin 1:1,klasa B Racibórz
4 października AKS Mikołów-AKS Wyzwolenie Chorzów 2:0,PP-Katowice
8 października Rymer Rybnik-Czarni Gorzyce 4:3,V liga Katowice,grupa III
9 października Płonia Racibórz-Strzelec Rzuchów 1:1,klasa B Racibórz
12 października Energetyk ROW Rybnik-Górnik Wałbrzych 2:0,II liga zachodnia
15 października Czarni Sosnowiec-Pilica Koniecpol 1:0,IV liga śląska grupa I
16 października Ruch Stanowice-Polonia II Marklowice 1:6,klasa B Rybnik
22 października MKS Gogolin-Unia Głuchołazy 3:1,V liga opolska grupa 2
23 października Górnik Czerwionka-Polonia Łaziska Rybnickie 1:2,klasa A Rybnik
29 października Górnik Pszów-LKS Krzyżanowice 0:1,V liga Katowice III
29 października Naprzód Krzyżkowice-Czarni Nowa Wieś 3:1,klasa A Racibórz
5 listopada Rafako Racibórz-Silesia Lubomia 0:1,V liga Katowice grupa III
6 listopada LKS Brzezie-LKS 07 Markowice 1:1,klasa B Racibórz
6 listopada Płonia Racibórz-LKS Studzienna 1:3,klasa B Racibórz
11 listopada LKS 07 Markowice-LKS Bieńkowice 2:5,klasa B Racibórz
12 listopada Unia Tułowice-Burza Lipki 2:2,V liga opolska grupa II
13 listopada LZS Mechnice-Unia Murów 0:1,V liga opolska grupa II

Wiosną 2011 dysponowałem również karnetem wstępu na meczu piłkarek RTP Unia Racibórz.Możliwe więc,że byłem na którychś z tych spotkań.

unia11rtp22