/365

Przy okazji przymiarki do podsumowań wpadł mi do głowy pomysł,by sprawdzić liczbę dni meczowych na terenie Polski.W pierwszej kolejności sprawdzałem polską Ekstraklasę,stąd też w przypadku rozgrywania więcej niż jednego spotkania w zestawieniu widnieje “EKSTRAKLASA”.Wykaz nie jest zapewne pełny.Wyjaśnię,jakie mecze biorę pod uwagę.W wyszukiwaniu wolnych terminów przeglądałem głównie Puchar Polski i baraże.

Rozgrywki seniorskie mężczyzn:
-mecze reprezentacji
-mecze ligowe od Ekstraklasy do klasy C
-mecze Pucharu Polski (niezależnie od szczebla)

Rozgrywki seniorskie kobiet:
-mecze reprezentacji
-mecze ligowe
-mecze Pucharu Polski

Rozgrywki juniorskie:
-mecze międzypaństwowe reprezentacji

Jeśli ktoś chce uzupełnić listę-bardzo proszę o wsparcie!

22 luty EKSTRAKLASA
23 luty EKSTRAKLASA
24 luty EKSTRAKLASA
25 luty Górnik Zabrze-Piast Gliwice

1 marca EKSTRAKLASA
2 marca EKSTRAKLASA
3 marca EKSTRAKLASA
4 marca Wisła Kraków-Podbeskidzie Bielsko-Biała
8 marca EKSTRAKLASA
9 marca EKSTRAKLASA
10 marca EKSTRAKLASA
11 marca Lechia Gdańsk-Korona Kielce
12 marca Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków (PP)
13 marca Ruch Chorzów-Zagłębie Lubin (PP)
15 marca EKSTRAKLASA
16 marca EKSTRAKLASA
17 marca EKSTRAKLASA
18 marca Piast Gliwice-Lechia Gdańsk
22 marca Polska-Ukraina (eMŚ)
23 marca I LIGA
24 marca I LIGA
26 marca Olimpia Grudziądz-Legia Warszawa (PP)
27 marca MKS Oława-Elana Toruń
Flota Świnoujście-Śląsk Wrocław (PP)
28 marca EKSTRAKLASA
29 marca Bytovia Bytów-Tur Turek
30 marca EKSTRAKLASA

1 kwietnia EKSTRAKLASA
2 kwietnia
3 kwietnia Olimpia Elbląg-Stal Rzeszów
4 kwietnia
5 kwietnia EKSTRAKLASA
6 kwietnia EKSTRAKLASA
7 kwietnia EKSTRAKLASA
8 kwietnia Widzew Łódź-Polonia Warszawa
9 kwietnia Ruch Chorzów-Legia Warszawa (PP)
10 kwietnia Śląsk Wrocław-Wisła Kraków (PP)
11 kwietnia
12 kwietnia EKSTRAKLASA
13 kwietnia EKSTRAKLASA
14 kwietnia EKSTRAKLASA
15 kwietnia Piast Gliwice-Lech Poznań
16 kwietnia Legia Warszawa-Ruch Chorzów (PP)
17 kwietnia Wisła Kraków-Śląsk Wrocław (PP)
18 kwietnia LZS Wójtowice-LZS Wojsław
19 kwietnia EKSTRAKLASA
20 kwietnia EKSTRAKLASA
21 kwietnia EKSTRAKLASA
22 kwietnia Ruch Chorzów-Polonia Warszawa
23 kwietnia MKS Szczawno Zdrój-Piast Nowa Ruda
24 kwietnia I LIGA
25 kwietnia PP Brzeg 1/4
26 kwietnia EKSTRAKLASA
27 kwietnia EKSTRAKLASA
28 kwietnia EKSTRAKLASA
29 kwietnia Jagiellonia Białystok-Lech Poznań
30 kwietnia

1 maja I LIGA
2 maja Śląsk Wrocław-Legia Warszawa (PP)
3 maja EKSTRAKLASA
4 maja EKSTRAKLASA
5 maja EKSTRAKLASA
6 maja Ruch Chorzów-Piast Gliwice
7 maja PP-Śląski ZPN
8 maja Legia Warszawa-Śląsk Wrocław  (PP)
9 maja Sokół Bierdzany-LZS Szczedrzyk
10 maja EKSTRAKLASA
11 maja EKSTRAKLASA
12 maja EKSTRAKLASA
13 maja Zagłębie Lubin-Górnik Zabrze
14 maja Stal Sanok-Czarni 1910 II Jasło
15 maja II LIGA
16 maja
17 maja EKSTRAKLASA
18 maja EKSTRAKLASA
19 maja EKSTRAKLASA
20 maja Widzew Łódź-Lechia Gdańsk
21 maja Orzeł Przeworsk-Polonia Przemyśl
22 maja I LIGA
23 maja Piast Gliwice-Korona Kielce
24 maja  EKSTRAKLASA
25 maja  EKSTRAKLASA
26 maja  EKSTRAKLASA
27 maja Zagłębie Lubin-Polonia Warszawa
28 maja
29 maja I LIGA
30 maja EKSTRAKLASA
31 maja Podlasie II Biała Podlaska-Orlęta Radzyń Podlaski

1 czerwca I LIGA
2 czerwca EKSTRAKLASA
3 czerwca
4 czerwca Unia Oświęcim-Janina Libiąż
5 czerwca II LIGA
6 czerwca Resovia-Concordia Elbląg
7 czerwca
8 czerwca  I LIGA
9 czerwca II LIGA
10 czerwca Glinik Gorlice-Poprad Muszyn
11 czerwca Nielba II Wągrowiec-Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (PP)
12 czerwca Znicz Pruszków-Pogoń Siedlce
13 czerwca Stal Sanok-Polonia Przemyśl (PP)
14 czerwca LZS Grudzice-LZS Kosorowice
15 czerwca II LIGA
16 czerwca
17 czerwca Wiślanie Jaśkowice-Hutnik Nowa Huta (Kraków)
18 czerwca Cuiavia Inowrocław-Włocłavia Włocławek (PP)
19 czerwca III LIGA LUB-POD
20 czerwca Warta Krzymów-Pogoń Nowe Skalmierzyce
21 czerwca Pogoń-Ekolog Zduńska Wola-Pilica Przedbórz
22 czerwca III LIGA LUB-POD
23 czerwca IV LIGA LUBELSKA
24 czerwca KS Tymbark-Poroniec Poronin
25 czerwca AMSPN Hetman Zamość-Chełmianka Chełm (PP)
26 czerwca Halniak Maków Podhalański-Soła Oświęcim
27 czerwca Formacja Port 2000 Mostki-ŁKS Łęknica (PP)
29 czerwca III LIGA LUB-POD
30 czerwca KS Tymbark-Dalin Myślenice (PP)

1 lipca
2 lipca
3 lipca KLASA OKRĘGOWA OPOLE
4 lipca
5 lipca
6 lipca LZS Stare Koźle-Victoria Łany (PP)
7 lipca GLKS II Kietrz-LZS Lisięcice (PP)
8 lipca
9 lipca AMSPN Hetman Zamość-MKS Oława (PP)
10 lipca Borowiec Straszęcin-Tempo Cmolas
11 lipca
12 lipca
13 lipca PP runda przedwstępna
14 lipca KS Polkowice-Stal rzeszów (PP)
15 lipca
16 lipca Luciążanka Przygłów-Syrenka Zakościele
17 lipca PP runda wstępna
18 lipca Śląsk Wrocław-FK Rudar (eLE)
19 lipca EKSTRAKLASA
20 lipca EKSTRAKLASA
21 lipca EKSTRAKLASA
22 lipca Lechia Gdańsk-Podbesidzie Bielsko-Biała
23 lipca PP I runda
24 lipca Legia Warszawa-The New Saints FC (eLM)
25 lipca Lech Poznań-Honka Espoo (eLE)
Piast Gliwice-Karabach Agdam (eLE)
26 lipca EKSTRAKLASA
27 lipca EKSTRAKLASA
28 lipca EKSTRAKLASA
29 lipca Korona Kielce-Wisła Kraków
30 lipca
31 lipca

1 sierpnia Śląsk Wrocław-FC Brugge (eLE)
2 sierpnia EKSTRAKLASA
3 sierpnia EKSTRAKLASA
4 sierpnia EKSTRAKLASA
5 sierpnia Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok
6 sierpnia Błysk Gomulin-Włókniarz Moszczenica (jniorzy) (PP)
7 sierpnia Halny Kalna-Podbeskidzie II Bielsko-Biała (PP)
8 sierpnia Lech Poznań-Żalgiris Wilno (eLE)
9 sierpnia EKSTRAKLASA
10 sierpnia EKSTRAKLASA
11 sierpnia EKSTRAKLASA
12 sierpnia Piast Gliwice-Zawisza Bydgoszcz
13 sierpnia Sokół Wręczyca Wielka-Amator Golce (PP)
14 sierpnia Oksza Łobodno-Liswarta Popów (PP)
15 sierpnia PP-Biała Podlaska
16 sierpnia PP
17 sierpnia PP
18 sierpnia PP
19 sierpnia
20 sierpnia Gwizdek Legnica-Błękitni Kościelec (PP)
21 sierpnia KS 94 Rachowice-Czarni Pyskowice (PP)
22 sierpnia Naprzód Lipiny-Reprezentacja Oldbojów Śląska (PP)
23 sierpnia EKSTRAKLASA
24 sierpnia EKSTRAKLASA
25 sierpnia EKSTRAKLASA
26 sierpnia Korona Kielce-Piast Gliwice
27 sierpnia PP Tychy
28 sierpnia PP Wrocław
29 sierpnia Śląsk Wrocław-Sevilla FC (eLE)
30 sierpnia EKSTRAKLASA
31 sierpnia EKSTRAKLASA

1 września EKSTRAKLASA
2 września Podbeskidzie Bielsko-Biała-Korona Kielce
3 września GTS Bojszowy-Pniówek Pawłowice (PP)
4 września LKS Żyglin-Unia Świerklaniec (PP)
5 września
6 września Polska-Czarnogóra (eMŚ)
7 września I LIGA
8 września I LIGA
9 września
10 września PP Katowice
11 września Czarni Jaworze-Podbeskidzie Bielsko-Biała (PP)
12 września LKS Brzezie-Przyszłość II Rogów
13 września EKSTRAKLASA
14 września EKSTRAKLASA
15 września EKSTRAKLASA
16 września Górnik Zabrze-Zagłębie Lubin
17 września PP Tychy
18 września GKS Katowice-Arka Gdynia
19 września Podbeskidzie Bielsko-Biała-Jagiellonia Białystok
20 września EKSTRAKLASA
21 września EKSTRAKLASA
22 września  EKSTRAKLASA
23 września Piast Gliwice-Lech Poznań
24 września EKSTRAKLASA
25 września EKSTRAKLASA
26 września Korona Kielce-Górnik Zabrze
27 września Podbeskidzie Bielsko-Biała-Piast Gliwice
28 września EKSTRAKLASA
29 września EKSTRAKLASA
30 września EKSTRAKLASA

1 października PP Tychy
2 października Oksza Łobodno-Zieloni Żarki (PP)
3 października Legia Warszawa-Apollon FC
4 października EKSTRAKLASA
5 października EKSTRAKLASA
6 października EKSTRAKLASA
7 października Piast Gliwice-Ruch Chorzów
8 października PP Katowice
9 października Olimpia Grudziądz-Okocimski KS Brzesko
10 października Polska-Litwa (U-19)
11 października Wisła Puławy-Limanovia Limanowa
12 października I LIGA
13 października I LIGA
14 października
15 października Nadwiślan Góra-Pniówek (PP)
16 października GKS Katowice-Zawisza Bydgoszcz
17 października Orzeł Parzęczew-Widzew II Łódź (PP)
18 października EKSTRAKLASA
19 października EKSTRAKLASA
20 października EKSTRAKLASA
21 października  Ruch Chorzów-Pogoń Szczecin
22 października Wisła Kraków-Lechia Gdańsk (PP)
23 października GKS Tychy-Zagłębie Lubin (PP)
24 października Podbeskidzie Bielsko-Biała-Ruch Chorzów
25 października EKSTRAKLASA
26 października EKSTRAKLASA
27 października EKSTRAKLASA
28 października Górnik Zabrze-Cracovia Kraków
29 października EKSTRAKLASA
30 października EKSTRAKLASA
31 października Polska-Szkocja (eMŚ kobiet)

1 listopada
2 listopada EKSTRAKLASA
3 listopada EKSTRAKLASA
4 listopada EKSTRAKLASA
5 listopada Ruch Chorzów-Zawisza Bydgoszcz
6 listopada Miedź Legnica-Lech Poznań (PP)
7 listopada Legia Warszawa-Trabzonspor SK
8 listopada EKSTRAKLASA
9 listopada EKSTRAKLASA
10 listopada EKSTRAKLASA
11 listopada Pogoń Szczecin-Zagłębie Lubin
13 listopada KS Lublin – Górnik 1979 Łęczna
14 listopada
15 listopada Polska-Irlandia
16 listopada I LIGA
17 listopada  I LIGA
18 listopada
19 listopada Polska-Słowacja
20 listopada Strumyk Malawa  –     Resovia
21 listopada
22 listopada EKSTRAKLASA
23 listopada EKSTRAKLASA
24 listopada EKSTRAKLASA
25 listopada Cracovia Kraków-Lech Poznań
26 listopada
27 listopada Arka Gdynia-Termalica Bruk-Bet Nieciecza Ks
28 listopada Legia Warszawa-Lazio Rzym
29 listopada EKSTRAKLASA
30 listopada EKSTRAKLASA

1 grudnia EKSTRAKLASA
2 grudnia EKSTRAKLASA
3 grudnia EKSTRAKLASA
4 grudnia EKSTRAKLASA
5 grudnia Zagłebie Lubin-Podbeskidzie Bielsko-Biała
6 grudnia EKSTRAKLASA
7 grudnia EKSTRAKLASA
8 grudnia EKSTRAKLASA
9 grudnia Cracovia Kraków-Zagłębie Lubin
13 grudnia EKSTRAKLASA
14 grudnia EKSTRAKLASA
15 grudnia EKSTRAKLASA
16 grudnia Wisła Kraków-Pogoń Szczecin
18 grudnia Górnik Zabrze-Legia Warszawa (PP)